Naučte vaši organizaci zvládat stres a využijte ho k růstu

Stres, konflikty a nezdravá komunikace ubližují vaší firmě a stojí vás nemalé finance. Naučte svou firmu zvládat stres. Tam kde vzniká stres a konflikty tam je také největší potenciál k růstu. Díky tréninkům zvládání stresu postavených na mindfulness (všímavosti) a proaktivitě umožníte vaší firmě vzkvétat.

Máme pro vás výběr z několika možností tréninkových programů nebo kratších kurzů, stačí si vybrat.

Tréninkové programy:

Tréninkový program: Mindfulness v práci

Zvládněte stres ve své organizaci a mějte všímavé zaměstnance. Nabízíme zkrácený 4×4 hodinový (čtyřtýdenní) program nebo plný program 8×4 (osmitýdenní). Zajímají vás přínosy mindfulness pro organizace? Přečtěte si článek Mindfulness v práci

Tréninkový program: Mindful leadership

Speciální tréninkový program pro leadery. Program zahrnuje základní trénink mindfulness, který je užitečné absolvovat společně se zaměstnanci a následný individuální koučink mindful leadershipu.

Tréninkový program: Zvládání stresu v komunikaci

V tréninkovém programu se naučíte uvědomovat si sebe, své pocity a potřeby v komunikaci. Naučíte se zdravě prosadit, dávat a přijímat kritiku. Zvládat konflikty a manipulaci a využít je ke konstruktivnímu řešení. Naučíte se používat svou empatii. To povede ke zdravějším vztahům, lepší spolupráci a k lepší péči o sebe.

Tréninkový program MaPT – Mindfulness and Proactivity Training

MaPT – Mindfulness and Proactivity Training (Na všímavosti založený trénink proaktivity) je intenzivní 12 týdenní tréninkový program, který propojuje východní a západní tradici zvládání života. Propojuje trénink mindfulness s tréninkem proaktivity. Významný Vídeňský psychiatr V. E. Frankl prohlásil, že mezi podnětem a reakcí na něj je prostor pro svobodnou volbu. V tomto prostoru leží naše schopnost určit svůj osud. Nikoli podnět (stresor) ale naše reakce na něj rozhoduje o našem životním štěstí. Všímavost (mindfulness) je schopností tento prostor vytvořit a proaktivita je schopností tento prostor využít.

 

Kurzy o zvládání stresu, času, sebe a života

Zvládat stres znamená zvládat život

Kurzy jsou dobrou volbou, pokud se chcete vy a vaši zaměstnanci dozvědět něco nového o možnostech zvládání stresu nebo se chcete nejprve s tématy tréninků seznámit. Jsou dobrým benefitem a mohou inspirovat. Délku kurzů je možné upravovat podle vašich požadavků a potřeb od 2 do 8 hodin.

Ochutnávka mindfulness

Na kurzu zjistíte co je to mindfulness, jak funguje a jak může obohatit vás i váš život. Vyzkoušíte si několik technik mindfulness a odnesete si návod jak je procvičovat dál. Zjistíte jak být tady a teď. Protože jen tady a teď můžete něco opravdu udělat.

Jak být proaktivní

Na kurzu se dozvíte co je to proaktivita. Jak můžete být více proaktivní. Naučíte se několik technik, které vám umožní lépe řídit sebe a svůj život. Rozumět svým zdrojům a stavět na vašich silných stránkách.

Celostní přístup ke zvládání stresu

Na kurzu se dozvíte jaké jsou cesty ke zvládání stresu abyste si mohli vybrat tu svou. Zjistíte co je to celkový stres. Zjistíte co je to psychosomatika a jak se naše mysl a tělo navzájem ovlivňují.

Co je to stres a jak nevyhořet

Chcete porozumět stresu a možnostem jeho ovlivnění? Chcete zjistit jak se chránit před vyhořením? Pak toto je kurz přímo pro vás. Nakurzu se naučíte rozumět stresu a jeho významu ve vašem životě. Zjistíte jaký je rozdíl mezi užitečným a neužitečným stresem. Zjistíte jak se před neužitečným stresem bránit a jak užitečný stres využít ke svému rozvoji.

Stres, čas a prokrastinace

Stresuje vás čas nebo trpíte chorobným odkládáním úkolů? Naučte se se sebou a svým časem zacházet. Na kurzu se naučíte základní techniky a praktiky self-managementu a time-managementu. Vyzkoušíte si, jak vám v tom mohou pomoci techniky duševní hygieny.

Síla, která pramení z chyb

Trápí vás chyby? Naučte se je využívat ve svůj prospěch. Vytěžte z nich maximum a obraťte neúspěch a selhání ve svou silnou stránku. Na kurzu zjistíte jak se opravdu poučit ze svých chyb aniž by tím trpělo vaše sebevědomí.

O zvládání stresu v komunikaci

Na kurzu zjistíte co je hlavním zdrojem stresu v komunikaci a jak ho odbourat. Vyzkoušíte si několik technik duševní hygieny, které můžete využít přímo v obtížné komunikaci. Vyzkoušíte si pracovat se svým tělem v komunikaci. Seznámítese z technikami zdravé komunikace, které vám umožní zdravě se prosadit, ochránit a vést druhé ke spolupráci a tím, jak je trénovat.

Všímavá komunikace

Na kurzu se se věnujeme rozvoji mindfulness v komunikaci. Jak rozvíjet všímavost ve vztahu k sobě i druhým. Umění být s druhým, všímavě naslouchat, umět dávat všímavou zpětnou vazbu. Vyjadřovat porozumění. Všímavost umožňuje věcnou, asertivní a zároveň laskavou komunikaci. Všímavá komunikace zlepšuje spolupráci.

Cena

Cena je kalkulována individuálně na základě vašich požadavků.

Základní výpočet ceny pro Organizaci:

Startovné 2000 Kč / den + Cena za vyučovací hodinu (45minut) kurzu 2000,- Kč + cestovní náklady lektora, 10 kč za kilometr cesty.

Orientační výpočet ceny:

2 hodiny kurz v jednom dni, cesta 100 km: 1 x 2000 + 2 x 2000 + 100 x 10 = 7000 Kč

8 hodin kurz v jednom dni, cesta 100 km: 1 x 2000 + 8 x 2000 + 100 x 10 = 19000 Kč

16 hodin kurz ve 4 dnech, cesta 100 km: 4 x 2000 + 16 x 2000 + 100 x 10 = 41000 Kč

 

Vybrali jste si? Dejte nám vědět na email kzs@centrum.cz nebo na tel. 774 878 063

Víte co je to Mindful organization?

Mindful organization neboli všímavá organizace je taková organizace či firma, která vnáší prvky mindfulness do své organizační či firemní kultury.

Zajímají vás přínosy mindfulness pro organizace? Přečtěte si článek Mindfulness v práci